„ALE PRZEDSZKOLE!” – Ogólnopolski Projekt Współpracy z Przedszkolami

Współpraca

AKCES Edukacja wraz z Partnerami zapraszają do udziału w ogólnopolskim projekcie sieciowania aktywnych i chętnych do współpracy przedszkoli. Pozwól dzieciom pracować na rozwiązaniach edukacyjnych najwyższej jakości. Zostań Ambasadorem Przyjaznej Edukacji i inspiruj środowisko swoimi działaniami. Pokaż, że warto robić więcej.

W ramach pilotażu ALE PRZEDSZKOLE! organizujemy Konkurs “Pszczółka Flora”, dzięki któremu wyłonimy przedszkola do projektu. Placówki te otrzymają wsparcie o wartości przeszło 25 000 PLN: zestawy LEGO® Education, certyfikowane szkolenia kadry oraz opiekę merytoryczną.

Przyjdź na Konferencję, poznaj szczegóły Projektu i przetestuj na warsztatach rozwiązania LEGO® Education – 03.10.2018, godz. 14.30-19.30, na naszym Wydziale.