Seminarium dla nauczycieli matematyki oraz przedmiotów przyrodniczych

Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium dla nauczycieli matematyki oraz przedmiotów przyrodniczych na temat „Surface and deep approach in the classroom” („Powierzchowne i głębokie nauczanie i uczenie się”), które poprowadzi Lambrecht Spijkerboer, holenderski trener nauczycieli matematyki.

Spotkanie odbędzie się 13 października 2018 roku w godz. 10:00 – 16:00 w ZSS nr 1 STO w Poznaniu, ul. Grunwaldzka 154. Udział w seminarium jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja.

Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim. Organizatorzy nie zapewniają pełnego tłumaczenia, będzie jednak zorganizowana pomoc językowa.

Organizatorami są Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Zespół Szkół Społecznych nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu STO. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz formularz rejestracji dostępne są na stronie https://seminarium-sto.wmi.amu.edu.pl/

13 października 2018 10:00
13 października 2018 16:00