Uczniowskie Sympozjum Matematyczne

We wtorek, 11 grudnia 2018 r. na WMiI odbędzie się Uczniowskie Sympozjum Matematyczne. Sympozjum skierowane jest do uczniów i nauczycieli, a przygotowują je wspólnie: uczniowie, nauczyciele, studenci oraz pracownicy naukowi. W ramach sympozjum odbędą się wykłady i warsztaty dla uczniów oraz seminarium dla nauczycieli. Organizatorami wydarzenia są: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Poznaniu, Społeczna Szkoła Podstawowa STO nr 1, WMiI oraz Wydział Studiów Edukacyjnych UAM.

Do wspólnego rozwiązywania matematycznych problemów są zaproszeni uczniowie klas V-VI i ich opiekunowie ze szkół podstawowych województwa wielkopolskiego. W najbliższym czasie zostanie opublikowany formularz zgłoszeniowy, tymczasem zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia na Facebooku.

USM2

11 grudnia 2018 09:00