Creative Mathematical Sciences Communication – konferencja zdalna

3 lipca 2020 odbędzie się krótka (od 8:00 do 11:00) konferencja zdalna, będącą zapowiedzią przyszłorocznej konferencji Creative Mathematical Sciences Communication. Na konferencję 3.07 złoży się seria kilkunastominutowych wystąpień zaproszonych gości, dzięki którym będzie można „poczuć ducha” CMSC. Po każdym wystąpieniu uczestnicy będą mogli zadawać prelegentom pytania. Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim. Udział jest bezpłatny, należy jedynie zarejestrować się na stronie wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy nauczycieli matematyki, informatyki, studentów i wszystkich zainteresowanych kreatywnymi metodami przekazywania idei matematycznych. Konferencja CMSC i jej zwiastun 3.07.2020 są współorganizowane przez Wydział Matematyki i Informatyki UAM.

3 lipca 2020 08:00
3 lipca 2020 11:00