Koncert Laptopowy

Z okazji 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego serdecznie zapraszamy na koncert Poznańskiej Orkiestry Laptopowej, który odbędzie się dnia 7 czerwca 2019 roku o godzinie 19.00 w Auli A Wydziału Matematyki i Informatyki UAM.

W repertuarze znajdą się utwory współczesnych kompozytorów Katarzyny Taborowskiej i Michała Janochy oraz kompozycje własne studentów WMI oraz Akademii Muzycznej w Poznaniu. Koncert będzie podsumowaniem  rocznej akademickiej współpracy Wydziału Matematyki i Informatyki  UAM i Studia Muzyki Elektroakustycznej Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w ramach międzyuczelnianego fakultetu Muzyka algorytmiczna. Wstęp na koncert jest bezpłatny i nie ma konieczności rezerwacji wejściówek.

7 czerwca 2019 19:00
7 czerwca 2019 20:00