Po indeks z Pitagorasem #50

Wykłady Otwarte ,,Po indeks z Pitagorasem” mają na celu popularyzację wśród młodzieży w łatwo przyswajalnej formie interesujących zagadnień naukowych z matematyki i informatyki. Spotkania z doświadczoną kadrą WMiI stwarzają możliwość uzupełnienia i poszerzenia zainteresowań uczniów w zakresie wyżej wspomnianych dziedzin nauki. Ponadto uczestnictwo w wykładzie na daje uczniowi szansę zapoznania się z uniwersytetem oraz jego kadrą, a pobyt na WMiI umożliwia uczniom dokonującym wyboru przyszłego kierunku studiów zapoznanie się z ofertą edukacyjną wydziału.

Wykłady odbywają się raz w miesiącu, we wtorki o godz. 12 w Auli A Wydziału Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu. Czas trwania wykładu to 60 minut. Po wykładzie możliwe będzie zapoznanie się z zapleczem dydaktycznym WMiI. Zamiar zwiedzania prosimy wcześniej zgłosić i uzgodnić.

20 listopada 2018 12:00
20 listopada 2018 15:00